Erik Tryggelin oljemålning

195994

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Maskrosor, signerad och daterad 18/5 1914, olja på pannå, 26x20,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
849067
750
849104
700
849067
650
847528
600
846485
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.