Erik Abrahamsson oljemålning

195990

ABRAHAMSSON, Erik (1871-1907): Stuga, signerad E Abrahamsson, olja på pannå, 23x33,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

848788
843130

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.