Punschkoppar 12 st

195988

PUNSCHKOPPAR i originaletui, 12 st, silver, stämplade ABG, 1971, invändigt förgyllda

Silver

Monter 31

Punschkoppar 12 st

Budhistorik (6 bud)
848844
1 300
847395
847362
843978
842648
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.