Oscariansk ljuskrona

195985

LJUSKRONA, förgylld mässing, oscariansk, med prismor, för åtta ljus, höjd 72 cm

Förgyllning med slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Oscariansk ljuskrona
Budhistorik (5 bud)
849115
842711
842711
1 700
847017
1 600
842711

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.