Oscariansk ljuskrona

195983

LJUSKRONA, förgylld mässing, oscariansk, med prismor, för fyra ljus, höjd 82 cm, medföljande prismor

Förgyllning med slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Oscariansk ljuskrona

Budhistorik (1 bud)

842710
2013-07-13 14:49:26

2013-07-20 kl 19:12
Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.