Bläckställ tenn

195978

BLÄCKSTÄLL, tenn, 1930-tal, GAB, BREVKNIV, CG Hallberg, längd 27 cm

Brevkniv med slitage

Diverse

Monter 31

Bläckställ tenn

Budhistorik (2 bud)

849095
844963

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.