Anders Lindgren olja

195976

LINDGREN, Anders (född 1933): Gurksupar, signerad och daterad AL -04, olja på pannå, 50x60 cm

Konst, Måleri

Anders Lindgren olja
Budhistorik (6 bud)
846681
500
846261
450
845116
842499
845064

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.