Axel Olson olja

195975

OLSON, Axel (1899-1986): Strandvrak, signerad Axel Olson, olja på duk, 27x35

Konst, Måleri

Axel Olson olja
Budhistorik (12 bud)
848166
6 200
847954
6 000
848151
6 000
847954
5 800
848150
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.