Sybaron skulptur mm

195973

SYBARON, 1800-tal, SKULPTUR, Sorg, Friesendahl, 2 KAKELPLATTOR, Holland, RAM, förgylld, med porträtt, DEKORELEMENT, mässing, SKRIN 2 st, trä

Diverse

Monter 31

Sybaron skulptur mm

Budhistorik (21 bud)
849109
849111
849109
849107
950
849105
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.