Salongsgrupp nyrenässans

195966

SALONGSGRUPP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, valnöt, hjultrissor, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 181 cm

Soffa med skadad fjädring, ytskador

Rum 3

Salongsgrupp nyrenässans

Budhistorik (4 bud)

849618
5 000
848620
2 400
845914
843301
1 800

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.