Kopp med fat Sevres

195964

KOPP med fat, Sevres, 1800-tal, koboltblå med förgylld dekor

Keramik/Porslin

Monter 31

Kopp med fat Sevres

Budhistorik (24 bud)
848575
1 700
848310
1 600
848306
848308
848306
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.