Matbord 1800-talets andra hälft

195956

MATBORD, 1800-talets andra hälft, ek, svarvade ben, höjd 76, diameter 128 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm samt ett stödben medföljer

Smärre skador och fläckar

Rum 15

Budhistorik (19 bud)
849729
4 200
849124
849124
3 400
848599
3 200
848191

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.