Nils Tydén oljemålning (Smedsudden/Färg&Form)

195955

TYDÉN, Nils (1889-1976): "Vinter Norrmälarstrand", signerad N Tydén, olja på pannå, 36x45 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (11 bud)
848813
750
848700
700
848812
700
848700
650
848636
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.