Spelbord i ek

195954

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, ek, svarvade ben, höjd 76, 89x44 cm

Skador, skadat hörn

Rum 1

Spelbord i ek

Budhistorik (4 bud)

848555
450
849097
848555
848511

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.