Snedklaffsekretär sengustaviansk

195951

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, fanérad i alm, intarsiadekor av solfjädrar, 109, 99x46 cm

Fanérskador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel samt knopp finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Budhistorik (10 bud)
849355
1 400
849328
700
848678
650
848614
600
847911
550

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.