David Woodlock akvarell

195948

WOODLOCK, David (England 1842-1929): Flower basket, signerad D Woodlock, akvarell, 24x19 cm

Konst, Måleri

Fack 8

David Woodlock akvarell
Budhistorik (6 bud)
848974
1 300
848890
848421
846371
846298
700

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.