OIDENTIFIERAD KONSTNÄR gouache

195945

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna i månsken, signerad Sonja Tennby (?) och daterad -67, gouache, 24x28,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (3 bud)

848789
845594
845299

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.