Salongsbord nyrokoko

195944

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, på pelarfot, höjd 73, diameter 96 cm

Lagat ben, fanérlagningar, fanérskador

Rum 1

Salongsbord nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

848749
848481

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.