Snurrfåtölj

195938

FÅTÖLJ, H.W Klein, Tyskland 1950-60-tal, fyrdelad fot i aluminium, svart skinn, höjd 98 cm

Slitage

Rum 5

Snurrfåtölj

Budhistorik (1 bud)

843313
2013-07-14 08:23:14

2013-07-20 kl 13:15
Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.