Soffa nyrokoko

195934

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i mahogny, blå ylleklädsel, längd 188 cm

Fanérskador, fanérbortfall

Rum 2

Soffa nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
842637
600
847365
550
842637
500
846872
450
842637

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.