Inez Leander oljemålningar

195933

LEANDER, Inez (1878-1969): (2 st), Interiör samt syende flicka, signerade, olja på pannå, 26x34 resp 28x33 cm

Kantskada

Konst, Måleri

Fack 8

Inez Leander oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

848261
2013-07-19 20:31:46

2013-07-20 kl 20:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.