Toalettbord nyrokoko

195932

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd 185, 98x55 cm

Spricka, smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Toalettbord nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
847304
849025
2 800
847304
2 600
848942
2 400
847304

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.