Snedklaffsekretär sengustaviansk

195930

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 98, 97x49 cm

Fanérlagningar, smärre fanérskador, nyckel saknas

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
849201
848860
848860
1 900
849199
1 800
848860

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.