Buddha figur

195909

FIGUR, förgylld brons, 1900-tal, Kina, Buddha, höjd 11,5 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 31

Buddha figur

Budhistorik (59 bud)
849209
11 500
849208
11 000
849204
10 500
849207
10 000
849204
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.