W Kerling oljemålning

195907

KERLING, W (1889-1953): Blomsterstilleben, signerad W Kerling, olja på duk, 80x60 cm,

Lagning och smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 12

W Kerling oljemålning

Budhistorik (65 bud)
848035
19 000
848033
18 500
848027
18 000
848027
17 500
848029
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 936 EUR, 2 341 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.