Olle Bonnier litografi

195895

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 170/180, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm

Fack 9

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (14 bud)
848248
848267
848248
950
848264
900
848248
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.