Ram med miniatyr

195880

RAM, 1800-tal, mässing, oval, med infälld miniatyrmålning föreställande kvinna, olja på papp, längd 10x7 cm

Miniatyrmålningen med skador

Konst, Måleri, Diverse

Monter 30

Ram med miniatyr

Budhistorik (13 bud)
845100
950
846401
900
845100
850
842768
842768
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.