Stolar empirestil

195866

STOLAR, 6 st, 1900-talets början, ett antal etikettmärkta Paul Boman Hovleverantör, empirestil, fanérade i mahogny

Ngt ostadiga, bruksslitage

Rum 15

Stolar empirestil

Budhistorik (5 bud)
849094
1 400
848618
1 300
848360
847949
600
844143

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.