Servisdelar Kina

195862

SERVISDELAR, porslin, Kina, udda modeller, bestående av tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 3 koppar med fat, 2 skålfat, skål, dekor i blått och förgyllda detaljer

Tekannan med lagningar, gräddkanna med spricka vid foten

Orientaliskt

Monter 29

Servisdelar Kina

Budhistorik (29 bud)
848089
848097
848089
1 900
848096
1 800
848089
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.