Marian Zawadsky bordslampa

195858

BORDSLAMPA, terrakotta, Marian Zawadsky, signerad Marian, otydligt daterad, total höjd med sockel 55 cm; lampskärm medföljer

Smärre ytskada, trasig lampskärm

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Marian Zawadsky bordslampa

Budhistorik

2013-07-19 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.