Vägglampetter i empirestil

195841

VÄGGLAMPETTER, 1 par, empirestil, 1900-tal, förgyllda, elektrifierade, höjd 34 cm

Belysning

Rum 4

Vägglampetter i empirestil

Budhistorik (9 bud)
848312
650
845919
600
848311
600
845919
550
845380
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.