Spegellampett gustaviansk

195839

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, gustaviansk stil, 1800-tal, skuren dekor, förgylld, höjd 63 cm

Sprickor, färgbortfall

Speglar, Belysning

Rum 4

Spegellampett gustaviansk

Budhistorik (23 bud)
848167
5 400
848164
5 200
848164
5 000
847956
4 800
847956
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.