Matburk mm Kina

195835

MATBURK, RISSKÅLAR, 2 st, TEKOPP, SKÅL, FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal,

Lagningar, nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Matburk mm Kina

Budhistorik (9 bud)
847959
650
847888
600
847957
600
847888
550
845286
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.