Suzanne Nessim skulptur

195834

NESSIM, Suzanne (född 1944): "Håll tyst gubbe", signerad och numrerad Nessim 3/12, brons, 22x20 cm

Konst, Skulptur

Monter 30

Suzanne Nessim skulptur

Budhistorik (21 bud)
848427
1 900
848426
1 800
848423
1 700
848419
1 600
848314

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.