Skålfat Kina

195833

SKÅLFAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose resp imari, diameter ca 32 cm vardera

Omfattande lagningar

Orientaliskt

Monter 30

Skålfat Kina

Budhistorik (9 bud)
848464
700
848350
650
848451
600
848350
550
848291
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.