Leif Tjerned akryl

195823

TJERNED, Leif (född 1942): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Leif Tjerned Stockholm 1987, akryl på duk, 150x100 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Leif Tjerned akryl

Budhistorik (2 bud)

848235
500
847143

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.