Claes Levander olja

195822

LEVANDER, Claes (född 1957): "Höstträd", signerad och daterad a tergo 1982, olja på duk, 79x100 cm

Skrapmärken

Konst, Måleri

Fack 12

Claes Levander olja

Budhistorik (1 bud)

846918
2013-07-18 17:02:31

2013-07-19 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.