Edouard Steinbrück Feerna

195821

STEINBRÜCK, Edouard (Tyskland,1808-1882): "Feerna",signerad Steinbrück. Olja på duk, 68 x 94 cm.

Konst

Kundcenter

Edouard Steinbrück Feerna

Budhistorik (6 bud)
852020
11 500
847877
11 000
847319
10 500
846765
10 000
846764
8 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.