Spegel Karl Johan

195819

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, fasettslipat glas, skuren dekor och pastellage, 189x90 cm

Smärre skador, senare glas

Speglar

Rum 13

Spegel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

848250
3 800
847520
2 800
846738
846013

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.