Spegel sengustaviansk stil

195812

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, bronserad pärlkant, bemålad dekor

Glas med smärre skador o fläckar

Speglar

Rum 13

Spegel sengustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
848967
1 700
848953
1 600
847500
847403
1 400
846974
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.