Spegel 1800-talets andra hälft

195806

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, genombruten dekor, 190x77 cm

Skador, listdelar saknas

Speglar

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

846851
900
846462

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.