Spegel Karl Johan

195800

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, skuren dekor och pastellage, 156x80 cm

Smärre skador, dekorelement saknas

Speglar

Rum 13

Spegel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

847402
2 600
847219
846700
841790

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.