Skålfat tallrikar Kina

195799

SKÅLFAT, TALLRIKAR, 2+1 st, TALLRIKAR djupa 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i famillerosefärger

Smärre nagg, några sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Skålfat tallrikar Kina

Budhistorik (12 bud)
847049
3 200
846975
847028
846975
2 800
847027
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.