Tulpanvas Kina

195798

TULPANVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 23 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Tulpanvas Kina

Budhistorik (18 bud)
846604
3 200
847158
846604
2 800
847156
2 600
846604
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.