Konsolbord 1800-talets andra hälft

195795

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd 82, 86x40 cm

Lösa delar medföljer, fanérskador

Böcker/Kartor

Budhistorik (1 bud)

846014
2013-07-17 11:09:32
750

2013-07-20 kl 19:24
Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.