Sybord 1800-talets andra hälft

195789

SYBORD, 1800-talets andra hälft, pelarfot i björk, överdel fanérad i masurbjörk, låda i sargen, nyckelbussning i ben, höjd 74, 59x38 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas

Rum 12

Budhistorik (10 bud)
849031
700
847885
650
849030
650
847885
600
849028
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.