Fritz Bange oljemålningar

195786

BANGE, Fritz (1885-1959) 3 st, Stilleben, Landskap, varav 2 monogramsignerade FB, olja på duk och pannå, varierande mått, oramade
Proveniens: Konstnärens familj

1 med rispor

Konst, Måleri

Rum 9

Fritz Bange oljemålningar

Budhistorik (5 bud)
847128
500
847122
450
846959
846533
846500

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.