Röllakanmatta

195783

RÖLLAKANMATTA, 1900-tal, grå botten, ca 300x200 cm

Kantskador fläckar

Mattor/Textilier

Rum 1

Röllakanmatta

Budhistorik (13 bud)
849625
900
849630
850
849625
849628
750
849625
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.