Brickbord rokokostil

195775

BRICKBORD, 1800-tal, rokokostil, skuren dekor, bemålad bricka i plåt, höjd 67, 67x51 cm

Smärre skador

Rum 2

Brickbord rokokostil

Budhistorik (5 bud)
847925
847924
950
847923
750
845392
500
843900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.