Karmstol rokokostil

195773

KARMSTOL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, klädsel i petit-point

Skador, renoverad, kompleterad, lagat ben

Rum 14

Karmstol rokokostil

Budhistorik (7 bud)
847182
950
846567
850
846497
650
845649
450
845591

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.